LM4040AEX3-2.5
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
LM4040AEX3-2.5
JLCPCB Part #
C3679795
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V Fixed Parallel ±0.1% SC-70-3 Voltage Reference ROHS