LM4050AEX3-3.3
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
LM4050AEX3-3.3
JLCPCB Part #
C3679769
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 3.3V 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.1% SC-70-3 Voltage Reference