MAX6029EUK30
MFR.Part #
MAX6029EUK30
JLCPCB Part #
C3679724
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 161uVrms 3.2V~12.6V 30ppm/℃ 3V 4mA 6.75uA Fixed Series ±0.15% SOT-23-5 Voltage Reference