MAX6023EBT45-T
MFR.Part #
MAX6023EBT45-T
JLCPCB Part #
C3679626
Package
UCSP-5(1x1.6)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 215uVrms 30ppm/℃ 35uA 4.5V 4.7V~12.6V Fixed Series ±0.2% UCSP-5(1x1.6) Voltage Reference