MAX6043BAUT10-T
MFR.Part #
MAX6043BAUT10-T
JLCPCB Part #
C3679597
Package
SOT-6
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10V 10mA 12V~40V 25ppm/℃ 30uVrms 650uA Fixed Series ±0.1% SOT-6 Voltage Reference