FD20-18D15A3C
MFR.Part #
FD20-18D15A3C
JLCPCB Part #
C428089
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 2 200mVp-p 20W 26mm 300kHz 31.5mm 76mm 800uF 90% 9V~36V Under Voltage Protection ±15V ±667mA 插件 Isolated Power Modules ROHS