FD20-18S05A3C
MFR.Part #
FD20-18S05A3C
JLCPCB Part #
C428079
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 20W 21.3mm 31.5mm 350kHz 4A 5000uF 50mVp-p 5V 76mm 90% 9V~36V Under Voltage Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS