FD12-36S09A3
MFR.Part #
FD12-36S09A3
JLCPCB Part #
C428058
Package
Plugin
Description
1 1.333A 1.5kV 1000uF 12W 18V~75V 84% 9V Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS