FD12-18S24A3
MFR.Part #
FD12-18S24A3
JLCPCB Part #
C428056
Package
Plugin
Description
1 1.5kV 12W 24V 500mA 600uF 86% 9V~36V Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS