FD12-18S09A3
MFR.Part #
FD12-18S09A3
JLCPCB Part #
C428054
Package
Plugin
Description
1 1.333A 1.5kV 1000uF 12W 84% 9V 9V~36V Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS