FD12-18S12A3
MFR.Part #
FD12-18S12A3
JLCPCB Part #
C428029
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF 11mm 12V 12W 1A 25.4mm 25.4mm 250kHz 50mVp-p 84% 9V~36V Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS