FK1-12S05E3
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FK1-12S05E3
JLCPCB Part #
C428011
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 10mA 12mm 1W 200mA 2200uF 22mm 250kHz 5V 78% 9.5mm 9V~18V Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS