FN2-24S12CN
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FN2-24S12CN
JLCPCB Part #
C427953
Package
SIP,19.5x7mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100kHz 12V 150mVp-p 167mA 21.6V~26.4V 2W 47uF 79% Short Circuit Protection SIP,19.5x7mm Isolated Power Modules ROHS