FN1-24S12BN
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FN1-24S12BN
JLCPCB Part #
C427940
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100kHz 100mVp-p 12V 1W 21.6V~26.4V 22uF 77% 83mA 8mA Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS