FN1-05S12AN
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FN1-05S12AN
JLCPCB Part #
C427923
Package
SIP,11.5x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100kHz 100mVp-p 12V 1W 25mA 4.5V~5.5V 77% 83mA Short Circuit Protection SIP,11.5x6mm Isolated Power Modules ROHS