FW1-12S15B
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FW1-12S15B
JLCPCB Part #
C427869
Package
SIP,19.5x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100kHz 100mVp-p 10mm 10uF 11.4V~12.6V 15V 17mA 19.5mm 1W 67mA 6mm 73% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS