FN1-24S24B3
MFR.Part #
FN1-24S24B3
JLCPCB Part #
C427826
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 100kHz 100mVp-p 10mm 19.5mm 1W 21.6V~24V 24V 3000uF 42mA 6mm 80% 插件 Isolated Power Modules ROHS