MP18021HQ-A-LF-P
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MP18021HQ-A-LF-P
JLCPCB Part #
C3655123
Package
QFN-8(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 100uA 12ns 2 2.5A 3.5A 9V~18V 9ns Half-Bridge MOSFET Under Voltage Protection、Overtemperature protection (OTP) QFN-8(3x3) Gate Drivers ROHS