BK13C06-32DS/2-0.35V(895)
MFR.Part #
BK13C06-32DS/2-0.35V(895)
JLCPCB Part #
C3652771
Package
SMD,P=0.35mm
Description
-55℃~+85℃ 0.35mm 2 300mA 30V 32P Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.35mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS