MP2474K32B6R6LC
MFR.Part #
MP2474K32B6R6LC
JLCPCB Part #
C3646791
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
320V 470nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS