TC0650F1620T5E
MFR.Part #
TC0650F1620T5E
JLCPCB Part #
C425567
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 200V 333mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS