TC0250F1001TCE
MFR.Part #
TC0250F1001TCE
JLCPCB Part #
C425517
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS