TC0310F470JT5H
MFR.Part #
TC0310F470JT5H
JLCPCB Part #
C425442
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS