TC0350B165JT5H
MFR.Part #
TC0350B165JT5H
JLCPCB Part #
C425430
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS