TC0325B1500T5F
MFR.Part #
TC0325B1500T5F
JLCPCB Part #
C425408
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS