TC0250B2701TCE
MFR.Part #
TC0250B2701TCE
JLCPCB Part #
C425371
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS