4D02WGJ0154TCE
MFR.Part #
4D02WGJ0154TCE
JLCPCB Part #
C425271
Description
150kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS