4D03WGJ0820T5E
MFR.Part #
4D03WGJ0820T5E
JLCPCB Part #
C425054
Description
4 62.5mW 8 82Ω ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS