WR181WJ0100T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
WR181WJ0100T4E
JLCPCB Part #
C425048
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS