WR181WJ0473T4E
MFR.Part #
WR181WJ0473T4E
JLCPCB Part #
C425030
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS