0402WGF2943TCE
MFR.Part #
0402WGF2943TCE
JLCPCB Part #
C40836
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS