TTW3C115N16LOF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TTW3C115N16LOF
Description
1.6kV 150mA 2.5V 200mA 6 SCR 75A - Thyristors (SCR)/Modules ROHS