TT120N16SOFHPSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TT120N16SOFHPSA1
Description
-40℃~+130℃ 1.6kV 100mA 190A 2 SCR 2.5V 250mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS