TT92N12KOF
Extended
Manufacturer
Galco Industrial Electronics
MFR.Part #
TT92N12KOF
Description
-40℃~+130℃@(Tj) 1.2kV 1.4V 200mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS