SI53358BD11346-AMR
Extended
Manufacturer
Skyworks Solutions
MFR.Part #
SI53358BD11346-AMR
JLCPCB Part #
C3613514
Package
QFN-40(6x6)
Description
-40℃~+105℃ 1.71V~3.46V 250MHz QFN-40(6x6) Clock Buffers, Drivers, Distributors ROHS