SI5395B-A11712-GMR
MFR.Part #
SI5395B-A11712-GMR
JLCPCB Part #
C3613283
Description
-40℃~+85℃ 1 1.71V~1.89V、3.14V~3.47V 350MHz LVCMOS、LVDS、LVPECL、CML、HCSL QFN-64(9x9) Jitter Attenuators ROHS