SI5345A-D14171-GMR
MFR.Part #
SI5345A-D14171-GMR
JLCPCB Part #
C3612861
Description
-40℃~+85℃ 1 1.028GHz 1.71V~1.89V、3.14V~3.47V LVCMOS、LVDS、LVPECL、CML、HCSL QFN-64(9x9) Jitter Attenuators ROHS