SI5386A-E13470-GMR
MFR.Part #
SI5386A-E13470-GMR
JLCPCB Part #
C3612757
Package
QFN-64(9x9)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.71V~1.89V、3.14V~3.47V 2.94912GHz LVCMOS、LVDS、LVPECL、CML、HCSL QFN-64(9x9) Jitter Attenuators ROHS