DS1088LU-27+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS1088LU-27+
JLCPCB Part #
C3608429
Package
MSOP-8
Description
-20℃~+85℃ 1 2.7V~3.6V 27MHz MSOP-8 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS