0201WMF2213TEE
MFR.Part #
0201WMF2213TEE
JLCPCB Part #
C423661
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS