0201WMF3600TEE
MFR.Part #
0201WMF3600TEE
JLCPCB Part #
C423561
Description
-55℃~+155℃ 25V 360Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS