0201WMF715JTEE
MFR.Part #
0201WMF715JTEE
JLCPCB Part #
C423441
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS