0201WMF9311TEE
MFR.Part #
0201WMF9311TEE
JLCPCB Part #
C423401
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS