0201WMJ0475TEE
MFR.Part #
0201WMJ0475TEE
JLCPCB Part #
C423341
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.7MΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS