0201WMJ0622TEE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0201WMJ0622TEE
JLCPCB Part #
C423334
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS