0402WGD1051TCE
MFR.Part #
0402WGD1051TCE
JLCPCB Part #
C423319
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS