0402WGD2201TCE
MFR.Part #
0402WGD2201TCE
JLCPCB Part #
C423298
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS