0402WGD510JTCE
MFR.Part #
0402WGD510JTCE
JLCPCB Part #
C423275
Description
-55℃~+155℃ 50V 51Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS