0402WGD8200TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0402WGD8200TCE
JLCPCB Part #
C423266
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS