0402WGF1371TCE
MFR.Part #
0402WGF1371TCE
JLCPCB Part #
C423239
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS